Aktuality

 

Zářící dětské oči

Vánoční píseň s videoklipem, která vznikla z touhy sdílet písní a videem tajemství Vánoc a jeho poselství. Věříme, že diváky, posluchače potěší i pohladí po duši..


Baťoh plnej štěstí

Plánované benefiční představení "Baťoh plnej štěstí", které jsme kvůli epidemiologickým nařízením odložili z března tohoto roku na 18.-20. října 2020, jsme nuceni opět odložit. A to kvůli doporučení MŠMT, aby děti základních škol nenavštěvovali hromadné akce v uzavřeném prostoru. Kdo měl koupené vstupenky ještě z plánovaných březnových představení, nebo si již zakoupil nyní, prosím, dostavte na pokladnu Divadla K. Pippicha nejpozději do 30.10.2020 k vrácení vstupného.  Benefiční představení ve prospěch chrudimského centra Amálka ( pod Amaltheou, z. s.), podporujícího sociálně znevýhodněné předškoláky, je odloženo na jaro příštího roku, pravděpodobně květen.


Divadelní prohlídky na zámku Slatiňany 

13.9. 2020

Hrané prohlídky proběhnou ve dnech 13. 9. , 19.9. a 20. 9. 2020. Všechna představení jsou bohužel už vyprodaná. Budeme se na Vás těšit na jaře v nové sezoně 2021.


Přípravy nové inscenace, která bude hranou, poučnou i zábavnou formou přibližovat divákům život posledních majitelů zámku, knížecí rodiny Auerspergů, jsou v plném proudu. Zkoušeli jsme koncem školního roku 6 týdnů denně. Také jsme přípravě věnovali 14 dní o prázdninách, máme nádherné kostýmy a už se začínáme těšit na představení.

Březnové představení "Baťoh plnej štěstí", které jsme měli hrát na Malé scéně Divadla K. Pippicha v Chrudimi, bylo kvůli epidemiologické situaci s nemocí Covid-19 zrušeno. Všem, kdo měl zakoupené lístky na toto představení, vrací Chrudimská beseda peníze za vstupné pouze do 30.6. 2020.

V čase koronavirovém jsme nezaháleli. Dělali jsme si radost tím, že jsme šili roušky pro potřebné..

Plánovaná březnová představení hry v divadle K. Pippicha, jejichž výtěžek měl být věnován chrudimské Neziskové organizaci Amalthea, pro podporu potřebných dětí zdejšího regionu, byla kvůli aktuální epidemiologické situaci zrušena. Náhradní termíny pro tato představení pro veřejnost jsou naplánována na 18. října 2020 v 17 hod. Pro školy hrajeme 19....