Rodinné odpoledne u Auerspergů 5.6. 2022


O království, kde strašilo

17.6. 2022
Pohádka o tom, že ani závist, hněv, chamtivost, pýcha a lenost nedokážou překazit pravou lásku a spravedlnost opravdu vždy zvítězí! Nechte se unést jedinečným pohádkovým příběhem o nešťastném králi, o zlé královně a jejích intrikách, o dvou princeznách a o tom, jak se dají vysvobodit strašidla. 

Tak už zas...

31.10. 2021

Píseň "Tak už zas..." původně vznikla jako součást autorské divadelní hry pro mládež: Baťoh plnej štěstí. Zachycuje pocity dívky, která se ocitá v nelehké rodinné situaci. Je svědectvím o tom, jak se děti cítí, když se manželství jejich rodičů otřásá v základech... 

Píseň "Zářící dětské oči" s videoklipem vznikla z touhy sdílet radost, tajemství a poselství vánočních svátků. Písní i videem chceme posluchače zahřát u srdce, povzbudit i v této zvláštní pandemické době:))

Jako návštěvníci v knížecí rodině Auerspergů, se z hraných prohlídek dozvíte všechna historická fakta a současně se budete cítit jako očekávaní a velmi vítaní hosté , kterým je natolik důvěřováno, že mohou nahlédnout "pod pokličku" a poznat každodennost knížecí rodiny se všemi radostmi i starostmi. Během této "návštěvy" naši poznáte nejen Vilemínu...

Hra pro 2. stupeň základních škol. Životní štěstí hledá člověk v každém věku. Opravdu toho potřebujeme ke štěstí tolik? Někdy může stačit to, že někomu jinému pomůžeme.

Hra pro děti mateřských škol. Živým a interaktivním způsobem seznamujeme děti s poselstvím vánočních svátků.

Vytvořte si webové stránky zdarma!