POMÁHÁME

Díky představením jsme mohli poslat organizaci Mary´s meals víc jak 15 000,- Kč, což je částka, která stačí na zajištění jídla pro 25 dětí v nejchudších oblastech světa na 1 rok. Současně máme pro tyto děti připraveno kolem 30 vybavených školních batohů.

Pomáháme organizaci Amalthea, z.s.

6. a 7. 10. 2022

Z pěti představení hry "Baťoh plnej štěstí" v opětovném nastudování 6. a 7. 10. pro školy a veřejnost jsme věnovali           20 000,- Kč chrudimské neziskové organizaci Amalthea, pečující o znevýhodněné děti a rodiny našeho regionu, konkrétně na centrum pro předškoláky Amálka. Akce proběhla s přispěním města Chrudim.

Pomáháme Charitě Chrudim

17. 9. 2022

Benefiční představení pohádky "O království, kde strašilo" se uskutečnilo dne 17. 9. v chrudimském divadle K. Pippicha. Výtěžek 5 500,- Kč jsme věnovali  Charitě Chrudim.

Pomáháme ukrajinským občanům, žijícím provizorně díky válce na Ukrajině ve Slatiňanech

5. 6. 2022

Rodinné odpoledne u Auerspergů navštívilo kolem 60 lidí ukrajinské národnosti, žijících ve Slatiňanech, měli vstup a malé občerstvení zdarma, akce proběhla s přispěním Města Slatiňany.

Pomáháme dětem z Dětského domova Chrudim

18. a 9. 2022 a 6. 10. 2022

35 dětí z dětského domova v Chrudimi s personálním doprovodem navštívili zdarma divadelní prohlídky na slatiňanském zámku a představení "Baťoh plnej štěstí" v Divadle K. Pippicha ve Chrudimi.

Batůžkový projekt

Milé děti, rodiče, přidejte se k nám a podpořte znevýhodněné děti v oblastech, kde nejvíc chybí vzdělání a jídlo. Máte-li batoh, (může být i použitý), který byste mohli věnovat, naplňte ho školními pomůckami a dopravte ho na sběrné místo. (Klášterní 461, Slatiňany). Odtud bude pomocí organizace Maryś meals dopraven do cílové destinace. Co všechno má v batohu být, se dočtete na:  https://www.marysmeals.cz/zapojte-se/projekty/batuzkovy-projekt

Vytvořte si webové stránky zdarma!