Tak už zas...

31. 10. 2021

Píseň "Tak už zas..." původně vznikla jako součást autorské divadelní hry pro mládež: Baťoh plnej štěstí. Jelikož se nám tato píseň líbí, natočili jsme k ní samostatný jednoduchý a pochopitelný příběh s jasným sdělením. Píseň zachycuje pocity dívky, která se ocitá v nelehké rodinné situaci. Je svědectvím o tom, jak se děti cítí, když se manželství jejich rodičů otřásá v základech...

Zářící dětské oči

14.12.2020

Píseň "Zářící dětské oči" s videoklipem vznikla z touhy sdílet radost, tajemství a poselství vánočních svátků. Písní i videem chceme posluchače zahřát u srdce, povzbudit i v této zvláštní pandemické době:))


Malý hudební bonbónek ve formě pozvánky na divadelní prohlídky na slatiňanském zámku

Nabízíme uspořádání benefičních koncertů

Iva Ryzová- lyrický soprán

Vystudovala zpěv na hudební fakultě AMU Praha. Několik let působila jako sólistka opery a operety v Moravském divadle Olomouc. Nastudovala zde mnoho operních i operetních rolí. ( B. Smetana: Prodaná nevěsta- Mařenka, W.A. Mozart: Don Giovanni. Zerlina, W.A. Mozart: Kouzelná flétna- první dáma, J. Offenbach: Orfeus v podsvětí- Euridika, F. Lehár: Země úsměvů- Mi, L. Janáček: Její pastorkyňa- Jano, E. Kálmán: Hraběnka Marica- Líza, B. Britten: The Turn of the Screw- Vychovatelka, R. Piskáček: Perly panny Serafínky - Serafínka a další.)  Hostovala ve Státní opeře Praha, v Národním divadle Bratislava.  Věnovala se aktivně koncertní činnosti.

V současnosti je externí členkou Pražského filharmonického sboru. Díky prvorozené mentálně handicapované dceři se mnoho let věnuje charitativní koncertní činnosti. V průběhu let organizovala, nebo zpívala na mnoha benefičních koncertech, jejichž výtěžek putoval vždy na nějaký charitativní účel. (např. koncerty ve prospěch Speciální školy Ružinovská- Praha 4, Domu sociálních služeb Slatiňany, pro kostel sv. Anežky české- Praha 4, pro kostel sv. Martina Slatiňany, koncert pro Honzu a Máňu (respektive pro jejich 4 osiřelé děti), Koncert pro Terezku Knappovou, koncerty pro Školu sv. Augustina a další.

Iva Ryzová spolupracuje s mnoha profesionálními hudebníky. Zapojuje do koncertní činnosti i  hudebně nadané děti nejen z divadelního spolku Acord. Po domluvě nabízíme uspořádání benefičního koncertu.

zpěv: Iva Ryzová, harfa: Barbora Váchalová, violoncello: David Matoušek

Vytvořte si webové stránky zdarma!