PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Příměstský divadelní tábor 2023 se uskuteční v termínu 21.- 25.8. 2023.

Srdečně zveme na závěrečné představení, které se uskuteční v pátek 25. 8. 2023 v 15 hodin v Hudebně ZŠ Slatiňany (2. patro)Jak se povedl příměstský divadelní tábor 2022

Zpracovali jsme japonský příběh pana Ooka, k němuž napsala scénář Irina Ulrychová. a pojmenovala ho: Jak napálit zloděje

scénář upravila: Iva Ryzová, hudba, hra na kytaru: Iva Ryzová

úvodní píseň, hra na harmoniku: Šimon Gondek.

Tábora se zúčastnilo 14 dětí ve věku 7 až 15 let. 7 dětí bylo místních, 7  dojíždělo. Děti měly pestrý program. Kromě nácviku divadelního představení a dramatické výchovy měly sportovní vyžití formou různých her,  plavání v bazénu, samy si tvořily kostýmy a malovaly scénu na představení. Během deštivého počasí jsme využili i místní Sokolovnu.  Nechyběly procházky, nebo zmrzlina. Stravovali jsme se ve školní jídelně.

 Dětem se režijně věnovala Iva Ryzová a Šimon Gondek ( studoval herectví, nyní je na pedagoické fakultě). Výtvarně pracovala s dětmi Anna Josífová (studentka grafiky), herecký seminář si denně pro děti připravoval Michal Busta, student Janáčkovy akademie múzických umění, obor činoherní herectví.

Na závěr jsme hráli představení Jak napálit zloděje v areálu lesní restaurace Monaco ve Slatiňanech, přišlo kolem 60 lidí, nejen rodičů. Dětem se to moc povedlo!!

Fotodokumentace viz fotogalerie.


PŘÍMĚSTSKÝ DIVADELNÍ TÁBOR

KDY:  22.-26. srpna 2022

KDE: Společenský dům Slatiňany, Tyršova 287

PRO KOHO: pro děti ve věku 7-12 let, max. počet: 12 dětí, min. počet: 10 dětí

OD KDY DO KDY: od 8- 16 hodin (možná domluva)

PROGRAM: dramatické činnosti - dramatické hry, přednes, nácvik divadelního vystoupení                                                       hudební činnosti - zpěv, hra na tělo, nácvik písní k divadelnímu vystoupení                                                                   výtvarné činnosti - tvorba kostýmů a kulis k divadelnímu vystoupení, různé výtvarné techniky

Průběžná letní relaxace dle počasí: procházky, pobyt venku, sportovní aktivity, hry, koupání.

Nelze se účastnit jen jednotlivé dny, program bude kontinuální.

V pátek 26.8. v 15:00 hod. se uskuteční divadelní vystoupení dětí pro rodiče, sourozence a známé.

LEKTORKA: MgA. Iva Ryzová -                                                                                               

 Iva Ryzová má divadelní zkušenosti z MD Olomouc, kde působila několik let jako sólistka opery a operety, hostovala v činoherním souboru Divadlo pohádka, absolvovala  kurzy dramatické výchovy a je autorkou a realizátorkou několika divadelních projektů s dětmi. (Lesní pohádka, Vánoční příběh, Divadelní prohlídky zámku Slatiňany, hra: Baťoh plnej štěstí, benefiční koncerty)                                                                                                        

Výtvarné a sportovní činnosti: Anna Josífová (16 let), Marie Ryzová (16 let), Eliška Ryzová (14 let)                                                                                                                                

STRAVA:  pitný režim zajištěn, dopolední a odpolední svačiny - si děti vezmou z domu,                                                                            oběd je zajištěn ve školní jídelně ve Slatiňanech                                                                                                                                        

V případě potřeby (alergie, diety...) možná úprava stravy.

CENA:   1 950,-Kč                                                                                                                                                                       sleva pro sourozence: 5% z celkové částky                                                                                                                                V ceně je zahrnuto: celodenní program, výtvarné pomůcky,  obědy, pitný režim, táborové tričko, náklady na odměny a ceny do soutěží a her, diplom.

Způsob úhrady: Částku prosím uhraďte v době od 1.6. - do 15.6.2022.

číslo účtu: 5640094319/0800, VS: datum narození dítěte POZN.: celé jméno dítěte.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud by musel být tábor ze strany organizátorů ze závažných důvodů zrušen, vracíme 100 % zaplacené částky zpět.
Odhlášení více než 14 dnů před termínem začátku tábora - vracíme 80 % zaplacené částky zpět.
Odhlášení méně než 14 dnů před termínem začátku tábora - vracíme 50 % zaplacené částky zpět.
Odhlášení méně než 7 dnů před termínem začátku tábora - vracíme 20% zaplacené částky zpět.

V případě, že se do 30.6. 2022 nepřihlásí dostatečný počet dětí (10), příměstský tábor se neuskuteční a celá částka bude vrácena na Váš účet.

                                                              

Přihlašovací formulář

Jak dopadl 1. ročník Příměstského divadelního tábora 2021?

V srpnu proběhl ve Společenském domě ve Slatiňanech týdenní příměstský divadelní tábor pro 13 dětí ve věku 7 - 13 let, který byl zakončen divadelním vystoupením pro rodiče. Děti rodičům zahrály tři Ezopovy bajky a to: Liška a vrána, Osel a vůl a Žabí král, které  s nimi Iva Ryzová během tábora nacvičila a připravila. Součástí programu byla dramatická výchova, výtvarné činnosti, dále sportovní hry, plavání v bazénu, ping-pong, lukostřelba, polo, vycházky, návštěva hřebčína, Švýcárny a Kočičího hrádku ve Slatiňanech. Scénář tvořila Jarka Hošková, s přípravou kostýmů pomohla paní Zdena Řehořová, příměstský tábor vedla Iva Ryzová, ku pomoci byly: Eliška Ryzová: sportovní hry a Anna Josífová: výtvarné činnosti, během kterých si děti tvořily části kostýmů a kulisy. Program byl připravený od 8 do 17 hodin, dětem jsme připravovaly svačiny, zajištěn byl pitný režim a obědy ve školní jídelně ve Slatiňanech. Rodičům se vystoupení moc líbilo, viz kronika spolku, každé dítě si odneslo na památku tričko s podpisem všech účastníků, diplom a upomínkovou vygravírovanou medaili. Fotodokumentace viz fotogalerie.

Vytvořte si webové stránky zdarma!