Mgr. Milan Chalupník, ředitel ZŠ Seč

06.05.2020

Poslední zářijový den jsem společně s žáky naší školy navštívil v chrudimském divadle představení "Baťoh plnej štěstí" slatiňanského divadelního spolku Ty-Já-tr. Za možnost nabídnout toto představení žákům naší školy jsem velice rád, neboť jsme zhlédli vtipně laděné představení, které však nabídlo možnost zamyslet se nad řadou vážných témat. Po představení divák nevyhnutelně popřemýšlí o mezilidských a rodinných vztazích, hodnotovém žebříčku, ale hlavně o propastném rozdílu v životních podmínkách, ve kterých vyrůstají naše děti a děti v některých afrických zemích. Myslím, že stojí za to uvedené představení vidět a jeho autorům i hercům děkuji za obrovské úsilí a snahu, kterou představení věnovali.